Nasza oaza. Tu wstęp mają tylko nieliczni. Tu zaczynamy i kończymy dzień, dlatego tak ważne jest, by czuć się tutaj bezpiecznie i przytulnie. I wygodnie, bo nasze zapracowane i troszkę zapomniane przez nas kręgosłupy zasługują na kilka godzin komfortowego wypoczynku.

Typowe łóżko sypialniane? A może wygodna, ale jednak składana kanapa? Do tego toaletka, czy tylko ogromna szafa, pełniąca funkcję garderoby? Klasyczny nocny stolik, czy może podwieszana półeczka, z zamontowaną na nią lampką? A podłoga? Puszysta wykładzina, czy może panele? A może zaszalejemy i zrobimy łoże na wymiar, z ogromnym, obitym pikowanym pluszem wezgłowiem?

Ile sypialni, tyle pomysłów. Ideałem jest, gdy każde z pomieszczeń w domu spełnia tylko jedną funkcję. W tym idealnym przypadku sypialnia jest gdzieś między łazienką i garderobą. Wtedy studio projektowe Koszalin, które na nasze zlecenie zaprojektuje naszą sypialnię, może w pełni wykorzystać możliwości, które daje tak usytuowane pomieszczenie.

Jeśli jednak nie możemy sobie pozwolić na przyporządkowanie sypialni tylko jednej, podstawowej funkcji, nie ma się co załamywać. Studio projektowania wnętrz Koszalin z pewnością zaproponuje nam odpowiednie rozwiązania.

Możemy przecież umiejscowić materac na szerokim na cały pokój podeście, pełniącym równocześnie rolę wygodnego schowka. A może mieszkamy w kamienicy, w wysokich pomieszczeniach? Czy ciekawym pomysłem nie będzie wówczas romantyczna antresola?

Jakikolwiek pomysł nam się spodoba, skorzystanie z usługi aranżacja i projektowanie wnętrz Koszalin pozwoli na jego realizację.