Reprezentacyjne pomieszczenie, w którym przyjmujemy gości, odbywamy rodzinne spotkania, ale także przechowujemy połowę zawartości dziecięcego pokoju, przeszmuglowaną niezauważalnie przez nasze pociechy. A może to tu właśnie poznamy właściwości nowego sprzętu RTV? A wszystko w odpowiednim, gustownym i efektowym oświetleniu.

Salon. Nasze królestwo, w którym berłem jest pilot od telewizora, a tronem wygodny fotel lub kanapa. A najlepiej jedno i drugie, bo „berło” lubi przechodzić z rąk do rąk, a zatem władza nad telewizorem również… Salon zatem musi godzić potrzeby kilku osób, także tych, którzy akurat na telewizję lub lekturę nie mają ochoty. Lub szansJ.

Wbrew pozorom w całkowite zapomnienie nie odeszły jeszcze sławne swego czasu meble koszalińskie, lub wszelkiej innej maści meblościanki, czy też nie do końca przemyślane kombinacje płyt i plastiku z lat 90. Na pewno jednak dożywają swoich dni, a co za tym idzie, są zastępowane przez nowoczesne meble.

Co jednak, jeśli nie chcemy być skazani tylko na ofertę sklepów meblowych? Albo nie jesteśmy fanami gotowych rozwiązań wprost ze skandynawskiego marketu z niebiesko – żółtym logo? Zdecydujmy się wówczas na usługę aranżacja wnętrz Koszalin. Zawodowy architekt wnętrz Koszalin za nas sprawdzi rynek i wybierze wzory i kolory mebli, najlepiej odpowiadające naszym oczekiwaniom. Meble wprost z włoskiej fabryki? Żaden problem, również finansowy, bo jak się okazuje, nie są to wcale horrendalnie wysokie ceny. A może interesuje nas zupełnie indywidualny projekt? Projektant wnętrz Koszalin z pewnością pomoże nam urzeczywistnić nasze marzenia.

A jeśli mamy małe mieszkanko? Kawalerkę, albo skromne dwa pokoje, z których jeden zajmuje dorastająca córka lub syn? Wtedy salon musi być i sypialnią. Taki kompromis nie oznacza jednak, że trzeba rezygnować z elegancji. Dekorator wnętrz Koszalin zaproponuje przemyślane, sprytne rozwiązania, które pomogą podzielić funkcje takiego pomieszczenia na te związane z pokojem dziennym, jak i sypialnią.